חדשות הסחר הדיגיטלי

מסתבר שהנדל"ן הכי חם הוא בכלל בדיגיטל

במושגים של העולם הישן נהוג לחשוב שזמן=כסף. אבל בעולם של היום, כדי לייצר הכנסה משמעותית אפילו לא צריך לקום מהכסא. כך תתחילו לעבוד פחות, ולהרוויח (הרבה) יותר.
רובנו גדלנו על ערכים המכתיבים מסלול חיים די דומה: מסיימים צבא, הולכים ללמוד, מתקבלים לעבודה, חוסכים לדירה וכן הלאה. הערכים הללו, יפים ככל שיהיו, שייכים לעולם הישן, בו אנחנו נאלצים למכור את הזמן שלנו  בשביל להרוויח כסף
 להמשך קריאה>>>>
 
TCM Amazon

מהפיכת הסחר המקוון - לאן מועדות פני העולם ?

הסחר המקוון עורר בשנים האחרונות מהפכה של ממש בכל הנוגע לקמעונאות ולהרגלי רכישה, עם אלפי צרכנים שעוברים לקנייה דרך הרשת ונוטשים את החנויות והקניונים. המגמה רק מתחזקת ואף הובילה בשנה האחרונה לירידה ברווחים של הרשתות הקמעונאיות המובילות, שפרסמו דו”חות כספיים חלשים יחסית (בעיקר בארה”ב).
על פי הערכות שהתפרסמו במגזין גלובס, בשנת 2017 יגלגל שוק המסחר האלקטרוני סכום חסר תקדים של כ-2.3 טריליון דולרים. הענף צומח בקצב מסחרר של עשרות אחוזים בשנה והמגמה ככל הנראה רק תלך ותגדל. ישנן אפילו תחזיות בארה”ב שצופות כי 1 מתוך  6  קניונים יסגור את שעריו בעשור הקרוב.
 להמשך קריאה>>>>
TCM ebay

מכירות באמאזון ואיביי – ליהנות מהכנסה פסיבית במסחר הדיגיטלי

המסחר הדיגיטלי מאפשר מגוון של אופציות הכנסה למשקיעים. צורה אחת של מקור להכנסה פסיבית היא מכירה של מוצרים באמצעות הפלטפורמות של אמאזון ואיביי.
חברת אמזון, שיושבת בוושינגטון שבארה”ב, הפכה להיות חברת ענק שמוכרת כאחת מארבעת חברות הטכנולוגיה המובילות בעולם (ביחד עם גוגל, פייסבוק ואפל). האתר של אמזון החל את דרכו בעולם המסחר הדיגיטלי כאתר של מכירת ספרים בעיקר. עם השנים הפלטפורמה של אמזון הלכה וגדלה, וכיום ניתן לקנות דרך האתר מגוון עצום של מוצרים. האתר מציע שילוח בינלאומי לחלק גדול ממוצריו, ולמדינות גדולות, כמו גרמניה למשל, יש אתר אמזון ייעודי.
 להמשך קריאה>>>>

לקוחות ממליצים

פגוש את הצוות שלנו